Jak nosić modne bluzy męskie?

Bluzy męskie są bardzo cenione przede wszystkim ze względu na wysoki komfort noszenia, ich uniwersalny charakter i łatwość tworzenia z nimi stylizacji. Większość mężczyzn nie czuje się najlepiej w eleganckich ubraniach, woląc chodzić w bardziej swobodnych, casualowych i wygodnych rzeczach. Jakie więc modele wybrać do swojej garderoby – ubierane przez głowę, rozpinane czy z kapturem?

Bluzy męskie przez głowę

Panowie, którzy mają mało czasu na przykładanie większej uwagi do swojego wyglądu, z pewnością powinni zdecydować się na bluzy męskie przez głowę. Są one bardzo komfortowe, ponieważ ubiera się je naprawdę szybko oraz nie trzeba się rano przejmować doborem i prasowaniem dodatkowej bluzki pod spód. Często porównywane są do męskich swetrów ze względu na brak zamka i kaptura.

Zapotrzebowanie na nie ciągle rośnie wśród mężczyzn, dlatego projektanci coraz częściej włączają je do swoich kolekcji. Dzięki temu dostępne są zarówno w wersjach luźniejszych i bardziej dopasowanych, kolorowych i stonowanych, bardziej casualowych lub eleganckich oraz z nadrukami i bez nich. Bluzy męskie przez głowę należą więc do ubrań, które z pewnością warto mieć w swojej szafie.

Bluzy męskie rozpinane i z kapturem

Do najbardziej popularnych ubrań wśród Panów należą bez wątpienia bluzy męskie rozpinane oraz bluzy męskie z kapturem – https://www.niren.pl/pl/c/Bluzy/28. Są one swobodne, komfortowe i przede wszystkim uniwersalne – wiosną i latem można z powodzeniem założyć je na wyjście do kina z przyjaciółmi, weekendowy spacer, przejażdżkę rowerową czy do pracy, gdzie nie obowiązuje formalny dress code. Są również bardzo dobrym wyborem jesienią i zimą, ponieważ można ubrać pod nie bluzkę z długim rękawem, dzięki czemu zapewnią dodatkową warstwę ciepła. Bluzy męskie z kapturem dodatkowo ochronią nas przed wiatrem, deszczem czy śniegiem.

Dostępne są w wielu kolorach, gładkie lub z motywami, luźniejsze lub dopasowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zadbaj, aby mieć w swojej garderobie przynajmniej kilka modeli bluz rozpinanych i z kapturem.