Modowe trendy 2018 r.

Rozpoczynamy 2018 r. wiele z Was zapewne zastanawia się w co powinno się zaopatrzyć, aby być modną w tym sezonie, oto 10 rzeczy, które powinny znaleźć się w Waszej szafie.

  1. Beret z antenką – tak dobrze widzicie, w tym sezonie do łaska wracają berety z antenką (uwaga: nie mohery), mogą mieć różne kolory, mogą być płytkie lub głębokie, ale muszą to być berety z antenką.

  2. Klasyczne jeansy – mówi się, że klasyka nigdy nie wychodzi z mody, zatem jeansy także. W tym sezonie modne będą klasyczne kroje jeansów powróci także jeansowy kolor ciemnego granatu.

  3. Ogromne kolczyki – wśród dodatków królować będą ogromne kolczyki, generalnie obowiązuje jedna zasada – im większe tym modniejsze. Kształty? Kolory? Na jakie tylko macie ochotę (i oczywiście jakie pasują do Waszych stylizacji).

  4. Spódnice z głębokimi rozcięciami – seksowne, głębokie rozcięcia w spódnicach i sukienkach będą szczególnie modne w tym roku. Zakrywające nogi, a jednak wiele odsłaniające – to się będzie nosiło w 2018!

  5. T – shirt z dużym logiem – kiedyś ogromne logo na koszulce to był symbol kiczu – kiedyś, bo w 2018r. Modne staną się wszelkie t -shirty z logo marki. Dlatego koniecznie wyposażcie się w taką koszulkę.

  6. Spodnie z szerokimi nogawkami – kolejny powrót szarawarów, w tym sezonie modne staną się spodnie z szerokimi nogawkami. Nie nie chodzi o dzwony, ale o spodnie, które na całej długości mają szerokie nogawki.

  7. Coś czerwonego – co tu dużo mówić kolorem 2018 r. będzie czerwień (co widać już po wystawach sklepowych).

  8. Torebki listonoszki – w tegorocznych stylizacjach i na pokazach mody królować będą torebki listonoszki, o tym jakie dokładnie dowiecie się wchodząc na stronę – torebki skórzane damskie trendy 2018.

  9. Buty na grubym obcasie – po kilku latach dominacji cieniutkich szpilek, w tym roku w sklepach, na ulicach i wybiegach zapanują buty na szerokim obcasie.

  10. Etno na topie – modne będzie wszystko co etno, co naturalne i odnoszące się do tradycji ludowych, często spotkamy także indiańskie wzory. Jednym słowem etno w tym sezonie z pewnością pojawi się na ulicach i u znanych projektantów.

Oto zestawienie dziesięciu modowy trendów nadchodzącego 2018 r., skoro wiemy już co będzie modne – pora ruszać na zakupy, by uzupełnić nasze szafy elementami i dodatkami, które sprawią, że nasze stylizacje będą zawsze modne i na topie. Podzielcie się w komentarzach Waszymi spostrzeżeniami na temat tego, co obecnie się nosi i tego, które z tych dodatków i elementów najbardziej przypadły Wam do gustu i co z pewnością znajdzie się w Waszej szafie ;).