Summer power

Szukasz stylizacji na plażę? Postaw na letnie sukienki z materiałów, które pozwolą oddychać twojej skórze. Nie bój się kolorów – im odważniejsze, tym lepsze na lato! Wszystko co czarne, szare i brązowe schowaj na głąb szafy i nie wyciągaj do następnej zimy.

Zrobiłyśmy sobie maraton po znanych sieciówkach. Odwiedziłyśmy wspólnie Mango, Zarę, Reserved i H&M i wiecie co? Mamy dla Was doskonałą wiadomość! Sieciówki bardzo pozytywnie zaskoczyły nas tego lata – i ilością propozycji na ciepłe dni i cenami, bo większość modeli, które wpadły nam w oko były tańsze niż 120,00 zł. Same przyznacie, że to całkiem atrakcyjna cena, prawda? A jeśli będziecie miały trochę szczęścia i wypatrzone przez Was sukienki nie znikną z półek sklepowych w najbliższym czasie, to już wkrótce kupicie je za pół ceny na sezonowych wyprzedażach.

Letnie sukienki polecamy łączyć ze słomianymi kapeluszami i okularami przeciwsłonecznymi. Będą one nie tylko doskonale uzupełniać Wasze stylizacje, ale również chronić Was przed promieniami słonecznymi.